Pozdrav z Vitanovej

Chceme Vám poďakovať za krásnu knihu, ktorej sme sa všetci potešili. Reportáž o Vitanovej sa všetkým páčila. Tešíme sa vždy na nové číslo Rebríka. Máme aj šťastie a často sa nájdeme medzi výhercami. Tešíme sa Vašim knihám. Ďakujeme.
S pozdravom a želaním krásnych dní

Žiaci 3. A triedy a p. učiteľka Darina Jurčiová

Moja korytnačka

Od malička som túžila mat korytnačku a teraz ju už mám. Starám sa o ňu tak, že jej dávam čínsku kapustu a vodu. Býva v terárku a volá sa Lujza.
Sofia Kello, Bobrovec

Zázraky

Ponúkame vám milú pieseň, ktorú zložila, zahrala a naspievala naša 9-ročná čitateľka Tatianka Mrázová z Popradu.

Ako vzniká pesnička

Po vyučovaní navštevujem Hudobnú náuku a Hodiny gitary s veľmi milým a kamarátskym pánom učiteľom Martinom Skubanom v ZUŠ v Štrbe. Pán učiteľ ma vždy veľmi chváli a hovorí, že som šikovný. Posielam fotku z hodiny gitary – odfotil ma pán učiteľ. Zároveň posielam aj pesničku, ktorú som sám zložil a napísal k nej text.…

Čítaj ďalej

Teta Daňková

Ahoj, Rebrík, posielame Ti fotku s pani Daňkovou, o ktorej ste v novembrovom Rebríku písali krásny článok. My bývame v tej istej dedine a potešilo nás, keď tam bolo písané o niekom, koho poznáme a je od nás.

S úctou

Adrianko a Anička Haklovci, Dlhá nad Oravou

Odpovede

Tešíme sa, že nám posielate odpovede na úlohy z Rebríka. Veríme, že aj teraz vyžrebujeme mnohých výhercov krásnych odmien.

Takto dávajú dokopy svoje odpovede žiaci zo Spojenej školy sv. Košických mučeníkov v Košiciach.

 

 

Bytčiansky zámok

V Rebríku č. 2 sme v rubrike Slovensko mojimi očami sľúbili, že vám ukážeme aj ďalšie fotografie, ktoré chlapci Orieškovci v Bytči nafotili.

Tak nech sa páči: